En Trend İlginç Tasarım ve Kişiye Özel Hediyeler - E-Hediyeci.com - XML Bayi Başvurusu
    XML BAYİ BAŞVURUSU

Hediyelik Eşya XML Bayiliği - Dropshipping XML Bayilik


E-Hediyeci markalı, barkodları olan kişiye özel hediyeler, tasarım ürünler ve tasarım çiçekler kategorisindeki ürünlerin yer aldığı xml linki ile dropshipping bayilik hizmeti;

1 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 200 TL
2 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 300 TL
3 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 400 TL
4 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 500 TL
5 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 600 TL
6 Ay süreli Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 700 TL dir. 

XML Bayilik Paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Hediyeci hediyelik eşya sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzlarda kişiye özel ve ilginç tasarımlara sahip hediyelik üretimi yapan EAN barkodlu ve marka tescilli hediyelik eşya üreticisidir. 
Gelen talepler üzerine XML bayiliği ile Dropshipping (stoksuz satış) şeklinde çalışmaya başlamıştır. 
XML Bayiliğimizde sizlere iletilen xml kodu yerli ve yabancı tüm pazaryeri platformlarına ve pazaryeri entegrasyon firmalarına uyumludur. 

E-Hediyeci hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler üreten, 4000+ üzeri sürekli güncellenen ürün yelpazesi ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım ürünler konseptinde hizmet veren orjinal EAN barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

Xml deki ürün stokları anlık olarak güncellenmekte ve dinamik yapıdadır. Ürünlerimizi entegrasyon firmaları aracılığı ile eticaret siteleriniz ve pazaryeri mağazalarınıza entegre ederek hemen satışa başlayabilirsiniz.
 

SATIŞ YAPABİLECEĞİNİZ PAZARYERLERİ
Amazon (yurtiçi - yurtdışı), etsy, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, ikininkaresi, zet, vivense, sonteklif, cimri, akakce, ticarethane, facebook, instagram, pinterset, youtube, mailing yaparak, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, groupanya, fırsatbufırsat, maximum, vodafone, lidyana, zafoni, patirti, zebramo, sahibinden, facebook, instagram, app uygulamaları, mailing vb. yerlerde dropshipping / stok tutma ihtiyacınız olmadan E-Hediyeci Dropshipping Xml Bayisi olarak ürünlerin satışını yapabilirsiniz.  


XML BAYİLİK KAYDI

Xml bayiliği için öncelikle siteye Bayi Paneli üzerinden Bayilik Kaydı  oluşturmanız ve almak istediğiniz bayilik hizmeti paketlerinden  süreyi seçmelisiniz.  1 ay, 2 ay, 3 ay,4 ay, 5 ay vb. şeklinde ödeme yaptıktan sonra bize mail veya whatsapp üzerinden bilgi vermeniz yeterlidir.

Bizde size özel xml linki için yazılım firmasına ticket açıp xml export için ödeme yaparak xml çıktısı satın alıyoruz. 

Max.24 saat içinde üyeliğinizi % 50 iskontolu Ana Bayi olarak onaylıyor ve sitemize üye olduğunuz mail adresinize ve whatsapp üzerinden size bayilik ve xml ile ilgili bilgi veriyoruz. Xml linkiniz size ulaştığı zaman entegrasyon firmaları yardımı ile ürünleri satış için yayına açabiliyorsunuz.


XML LİNKİ ve EXCEL DOSYASI DETAYLARI

Alacak olduğunuz bayilik hizmeti sayesinde marka tescilli sürekli güncellenen orjinal EAN Barkodlu 4000+ çeşit ürünü sunucumuzdan size özel tanımlanan ve anlık güncellenen site kaynak kodlarımızı içeren dinamik yapıdaki XML linkimizi  sizlerle paylaşmakta ve xml linkinde bulunan 4000+ üzeri üründe % 50 iskonto yapmaktayız. Toptan Hediyeler kategorisindeki ürünler xml de bulunmadığı için xml bayilerine tanımlanan % 50 iskonto bu kategorideki ürünlerde geçerli değildir. Özel günler kapsamında veya kurumsal hediyelik talepleri için toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirler.

Size özel XML linkinde fiyat_kdvli satırı size hazır ve alış fiyatınıza % 100 kar eklenmiş olarak gelmektedir. Siz XML`deki fiyatların üzerine ayrıca kar ekleyerek de satışa açabilirsiniz. Örneğin sitemizde ; 100 TL olan bir ürünü 50 TL ye alıp 100-145 TL ye satabilirsiniz.

Size iletilen XML linkinizi tıkladıktan sonra fare ile sağ tık masaüstüne farklı kaydet diyerek almış olduğunuz xls dosyasını boş bir excel sayfası içerisine sürükleyip bırakıp salt okunur açtığınızda xml linkinizi anlık güncel excel dosya olarak açabilirsiniz.


SİPARİŞ AŞAMASI 

E-hediyeci.com üzerinden sipariş geçerken yapmanız gerekenlerin başında bayi panelinden giriş yapıp satışını yaptığınız ürünü adı, kod veya barkodu ile aratıp sepete eklemeniz gelmektedir.

Sipariş oluştururken eksik yada yanlış işlem yapmamanız gerekmektedir.  Sipariş geçerken kargo sürecinde aksak yaşanmaması için aşağıdaki 3 maddeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

1- Size ait olan teslimat adresi ve fatura adresi bilgileri müşterinin bilgileri ile asla  değiştirmeyiniz.

2- Sipariş notu kısmına müşterinin istediği kişiye özel bilgisi, pazaryeri adı ve kargo firması bilgilerini eksiksiz ve anlaşılır şekilde  belirtiniz.

3- Kargo şablonunu pdf , png veya jpeg olarak tek dosya halinde yüklemelisiniz. Eğer siparişe birden fazla dosya yüklemeniz gerekiyorsa örneğin 4 adet fotoğraf, 1 adet kargo şablonu gibi bu 5 dosyayı bir klasör içine koyup zipli yada rarli sıkıştırılmış TEK dosya olarak yukleyiniz. Sepet aşamasında ürünün yanındaki kırmızı renk kutucuktan Dosya Ekle ve Yükle demeniz, yeşil renk dosya başarılı bir şekilde yüklenmiştir uyarısını görmeniz gerekmektedir.  Bahsettiğmiz 3 madde siparişi doğru şekilde oluşturmak için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardır.PAKETLEME
E-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahiptir. Kargolanan ürünler hasar görme ihtimalini minimuma düşürmek için titizlikle ile ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre hediye paketi, koli-kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve maksimum hassasiyet ile kargoya teslim edilmektedir. Ürün grubumuz hediyelik eşya olması sebebiyle XML Bayilerimize alışılmışın dışında bir özenle paketleme yapılmaktadır.KARGOLAMA SÜRESİ ve KARGO ÜCRETİ 
Şuan ürünlerin kargoya teslim edilme süre ortalamamız standart ürünler için 1-2 iş günüdür. 
Bu süre kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 3 iş günüdür. 

Pazaryeri mağazalarınızdaki (Çiçeksepeti, hepsiburada, trendyol vb.) siparişlerinizi Yurtiçi kargo ve Aras kargo pazaryeri kargo şablonu ile gönderiyoruz. Pazaryeri mağazaları dışındaki satışlarınızı ise (instagram, kendi siteniz vb.) peşin ödemeli olarak kargoya vermemizi isterseniz sepete ürün arama butonu kısmından ürün bedeli ile birlikte 16,00 TL KARGO BEDELİ ekleyerek yurtiçi kargo ile peşin ödemeli anlaşmamız üzerinden gönderim yapabilirsiniz. 

Pazaryeri gönderileri için SADECE Yurtiçi ve Aras Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Ürünlerin kargoda karışıp beklememesi için sipariş notuna hangi kargo ile gönderileceğini belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede belirttiğiniz kargo firmasına sizin bize ilettiğiniz pazaryeri kargo şablonu ile satışı yapılan ürünler kargoya verilmektedir. Pazaryeri gönderilerinde kargo tutarı pazaryerinin anlaşmalı fiyatı ile sizin hakedişinizden kesinti yapılarak yatırıldığından ayrıca bize ekstra bir kargo bedeli - paketleme bedeli vb. ödemeniz gerekmemektedir.

Ancak kendi eticaret siteniz, sosyal medya hesaplarınız üzerinden yaptığınız kargo dahil satışlarınız için sepete KARGO BEDELİ eklemeniz gerekmektedir. E-Hediyeci`nin anlaşmalı kargosu ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünler YURTİÇİ KARGO ile gönderilir ve  sabit fiyat  16,00 TL (KDV Dahil) ücretlendirilir. Eğer kargo alıcı ödemeli ise sepete kargo eklemeden sipariş notuna KARGO ALICI ÖDER diye belirtmeniz gerekmektedir. Bunun dışında KAPIDA ÖDEME vb. farklı bir gönderimimiz bulunmamaktadır.


KIRIK ÜRÜN, İADE ve CAYMA HAKKI

Ürünlerin teslim edilmesi esnasında ürünün eksik gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, bozuk, ayıplı gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a ait olarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. Ürünlerin kargoda kırılması halinde Bayi müşteriden kargo tespit tutanağı istemesi ve durumu kargoya  bildirmesi gerekmektedir. Müşterinin sebep belirtmeden ürünü iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır. Kişiye özel ürünlerde üretici kaynaklı bir hata/yazım yanlışı, farklı ürün vb durum varsa doğru ürünü müşteriye gönderim bedeli E-Hediyeci`ye aittir. Bunun dışında doğru ve hatasız gönderilmiş kişiye özel ürünlerde ise keyfi cayma söz konusu değildir.


FATURA

e-hediyeci.com bayilerin alım yaptığınız ürünlerin  faturalarını  bayinin üyelikte  belirttiği  fatura  bilgilerine  e-fatura olarak kesmektedir. Bayiler ise kesmiş oldukları faturaları  müşterilerine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.


ÖN ÖDEME / BAKİYE YÜKLEME SİSTEMİ

E-Hediyeci tüm xml ana bayilerine eşit ve % 50 iskonto vermektedir.
Ancak belirli bir ciroya ulaşan bayiler kendi istekleri ile 500  TL `den 50.000 TL`ye kadar ön ödeme (bakiye yükleme) yaparak iskontolarını %60 a kadar çıkarabilmektedir. Bu sistemde yatırılan ön ödeme bayi carisine ekstra bonus ile birlikte işlenmektedir. Örneğin; 2500 TL ön ödeme yapan bayi %4 ekstra bonus ile carisine 2600 TL işlenmekte ve % 50 iskontolu alıma devam etmektedir. Cari hesabın kullanım süresi bulunmamaktadır. Gün içinde çok fazla sipariş geçen bayiler kredi kartı kısıtlaması olmaması veya birkaç kez EFT/Havale yapmamak için bu şekilde tamamen isteğe bağlı bir uygulamadır. Detaylı incelemek için tıklayınız ==> Bakiye Yükle Kazan

Xml Bayiliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkler işinize yarayabilir.

Xml bayilik ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayınız. 
Xml Bayilik Şartları için tıklayınız.
XML Bayilik Başvurusu için tıklayınız.

İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

Telefon/ Whatsapp    : 0850 305 05 08 
e-mail     : info@e-hediyeci.com  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreçleri ve  XML hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla..
E-HEDİYECİ

   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım