XML BAYİ BAŞVURUSU
e-hediyeci.com Hediyelik Eşya XML Bayiliği

E-Hediyeci markalı barkodlu tasarım ürünlerimizin Yıllık XML Hizmet Bedeli  1.000 TL `dir.

Firmamız hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler üretmektedir.

Gelen talepler üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan tün platformlara tedarikçi durumunda olan orjinal ean barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

3000+ üzeri sürekli güncellenen ürünler ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım konseptinde hizmet vermekteyiz. Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Ürünlerimizi entegre edip hemen satışa başlayabilirsiniz. 
Şuan ürünlerin kargoya teslim edilme süre ortalamamız standart ürünler için 24 saattir. Bu süre Kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 1-2 iş günüdür. 
Ürünlerimizi yurtiçi kargo ile peşin ödemeli olduğunda 8,90 TL, sizin anlaşmalarınız ile gönderdiğimizde kargo ücreti ödemeden alabilirsiniz.

Çalışma Hakkında Kısa Bilgi ve Bayilik Detayları

e-hediyeci.com olarak sizlere marka tescilli yaklaşık orjinal EAN BARKODLU 3000 üzeri ürünü XML ile veriyoruz. Siparişlerinizi istediğiniz kargo ve şablon ile gönderiyoruz. XML den size gelen fiyatlara MİN.% 100 eklemek şartıyla %120-%140 kar ekleyerek satışa açabilirsiniz. Örneğin sitemizde ; 100 TL olan bir ürünü 50 TL ye alıp 100-140 TL ye satabilirsiniz.

Özel kampanya veya toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirler.  

Amazon, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, ikininkaresi, zet, vivense, sonteklif, cimri, akakce, ticarethane, facebook, instagram, pinterset, youtube, mailing yaparak, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, patirti, zebramo, sahibinden, facebook, instagram, app uygulamaları, mailing vb. yerlerde stok tutma ihtiyacınız olmadan, E-Hediyeci bayisi olarak ürünlerimizi satabilirsiniz. 

E-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahip profesyonel bir ekiptir. Müşterilerinize ürünlerin hasar görmesini en aza indirmek için ürünler titizlikle ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre gerekli kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve gereken hassasiyet gösterilmektedir. Ürünlerimiz hediyelik eşya olduğundan diğer XML bayiliklerine göre alışılmışın dışında bir titizlikle paketleme yapılmaktadır.

SİPARİŞ AŞAMASI Fatura ve Teslimat Adresi :

Bayilerimiz ürünü sepete attıktan sonra alım işlemi aşamasında iskonto uygulanmaktadır. Teslimat ve fatura adresi kısmına müdahale etmeden  SİPARİŞ NOTU kısmına müşteri bilgilerini girebilir veya şablonu müşteri ismi ile birlikte bize info@e-hediyeci.com adresimize mail gönderebilirler.  

e-hediyeci.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir ve ay sonunda  toplu şekilde gönderilmektedir. 

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.

Kargolama :

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk,ayıplı veya parçalanmış gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a aittir. 

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. 

Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Kargolama Ücretleri :

Kargolar istediğiniz kargo firması ve kargo alıcı öder veya satıcı öder şeklinde sizin şablonunuz ile gönderilmektedir.
Bizim anlaşmalı kargomuz ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünlerde YURTİÇİ KARGO ile gönderilir ve  sabit fiyat  8,90 TL (KDV Dahil) ücretlendirilir. 

İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

Telefon/ Whatsapp    : 0850 305 05 08 
e-mail     : info@e-hediyeci.com  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreci, XML hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla..
www.e-hediyeci.com

   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım