İngilizce Yurtdışı XML Bayiliği - English Dropshipping XML Export Bayilik - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)

Ürün bulunamadı.

Alışverişe başlamak için buraya tıklayınız.


Ana Sayfa


E-Hediyeci Yurtdışına Hediyelik Eşya ve Ev Dekorasyon Ürünleri İngilizce XML Dropshipping Bayiliği

E-Hediyeci markalı, yetki belgesi, faaliyet belgesi, EAN barkodları olan kendi  tasarım ve üretimimiz olan dekoratif hediyelik eşyaları İngilizce XML Linki ile hızlı bir şekilde yurtdışı pazaryerlerinde yayına alabilirsiniz. 

E-Hediyeci hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler üreten, 4000+ üzeri sürekli güncellenen ürün yelpazesi ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım ürünler konseptinde hizmet veren orjinal EAN barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

Yurtdışı için özel hazırlanan İngilizce XML linkinde bulunan ayrıcaklı özellikler aşağıda belirtilmiştir.

Ürün ismi ve açıklamalar İngilizcedir.
Görseller Türkçe isim yerine popüler yabancı isimler belirtilmiştir. Xml linkinde ilk görsel Türkçe, 2. görsel İngilizce`dir.
Para birimi Euro olarak gelmektedir.
Xml deki fiyat_kdv li satırı sizin Türkiyedeki alış fiyatınızın %67-%100 karlı fiyatının euro halidir. Siz dilerseniz ekstra kar ekleyebilirsiniz.
Marka tescilimiz ve talep edilirse bayi olduğunuz süre için bayi adına yetki belgesi verilmektedir.
Yurtdışına özel ingilize xml linkinde Cadılar Bayramı-Halloween, Paskalya - Easter Bunny, Noel - Christmas, Easter Bunny vb. özel günler temalı ürünler bulunmaktadır.

Xml deki ürün stokları anlık olarak güncellenmekte ve dinamik yapıda olup anlık olarak excel (xls) formatına dönüştürülebilir yapıdadır.
Dilerseniz xml linkimizi anlık olarak excel formatına dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerimizi entegrasyon firmaları aracılığı ile eticaret siteleriniz ve pazaryeri mağazalarınıza entegre ederek hemen satışa başlayabilirsiniz.
 

SATIŞ YAPABİLECEĞİNİZ PAZARYERLERİ

Ürünlerimizi ; yurtdışında bulunan web ve eticaret sitelerinizde, sosyal medya hesaplarınızda ayrıca global pazaryerleri amazon, etsy, aliexpress, alibaba, lolaflora (mizu-çiçeksepeti), ebay, taobao, rakuten, otto, wish, joom vb. yerlerde dropshipping / stok tutma ihtiyacınız olmadan E-Hediyeci Yurtdışı Dropshipping Xml Bayisi olarak ürünlerimizin satışını yapabilirsiniz.  


XML BAYİLİK KAYDI

Xml bayiliği için öncelikle siteye Bayi Paneli üzerinden Bayilik Kaydı  oluşturmanız ve almak istediğiniz bayilik hizmeti paketlerinden  süreyi seçmelisiniz.  1 ay, 2 ay, 3 ay,4 ay, 5 ay vb. şeklinde ödeme yaptıktan sonra bize mail veya whatsapp üzerinden bilgi vermeniz yeterlidir.

Size özel xml linki için yazılım firmamızdan  xml export satın alıp 24 saat içerisinde firmamıza iletilen xml linkinizi size üye olduğunuz mail yoluyla iletiyoruz.

Unutmayınız; Xml ödemesi yapıp tarafımıza bilgi vermeniz sonrasında max.24 saat içinde üyeliğinizi % 40 iskontolu Ana Bayi olarak onaylıyor ve sitemize üye olduğunuz mail adresinize gereli tanımlamalar ve xml ile ilgili çalışmalar yapılmakta ve size özel site kaynak kodlarımız sizinle paylaşılmaktadır. Size özel XML EXPORT çıkartıldıktan sonra xml hizmet süresi dolmadan iptal ve iadesi mümkün bulunmamaktadır. 

Xml almadan satış yapacağınız pazaryerlerinin açılışı ve entegrasyon işlemlerin, ürün yükleme konular sizin sorumluluğunuzdadır. 

Xml linkiniz size ulaştığı zaman entegrasyon firmaları yardımı ile veya xml linkinizi excel formatında yüklemek istediğiniz pazaryerlerinin rün yükleme şablonlarına göre hazırlayarak ürünleri satışa açabiliyorsiniz.


XML LİNKİ ve EXCEL DOSYASI DETAYLARI
Alacak olduğunuz bayilik hizmeti sayesinde marka tescilli sürekli güncellenen orjinal EAN Barkodlu 4000+ çeşit ürünü sunucumuzdan size özel tanımlanan ve anlık güncellenen site kaynak kodlarımızı içeren dinamik yapıdaki XML linkimizi  sizlerle paylaşmakta ve xml linkinde bulunan 4000+ üzeri üründe % 40 iskonto yapmaktayız. Toptan Hediyeler kategorisindeki ürünler xml de bulunmadığı için xml bayilerine tanımlanan % 40 iskonto bu kategorideki ürünlerde geçerli değildir. Özel günler kapsamında veya kurumsal hediyelik talepleri için toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirler. Örnek XML desenini buradan inceeyebilirsiniz. XML linki

Size özel XML linkinde fiyat_kdvli satırı size hazır ve alış fiyatınıza % 67- %100 kar eklenmiş olarak gelmektedir. Siz XML`deki fiyatların üzerine ayrıca kar ekleyerek de satışa açabilirsiniz. Örneğin sitemizde ; 100 TL olan bir ürünü 60 TL ye alıp 100-120 TL ye veya yurtdışındaki pazaryerinin ortalamasına göre daha yüksek bir tutarda da satabilirsiniz.

Size iletilen XML linkinizi tıkladıktan sonra fare ile sağ tık masaüstüne farklı kaydet diyerek almış olduğunuz xls dosyasını boş bir excel sayfası içerisine sürükleyip bırakıp salt okunur açtığınızda xml linkinizi anlık güncel excel dosya olarak açabilirsiniz.


SİPARİŞ AŞAMASI 

E-hediyeci.com üzerinden sipariş geçerken yapmanız gerekenlerin başında bayi panelinden giriş yapıp satışını yaptığınız ürünü adı, kod veya barkodu ile aratıp sepete eklemeniz gelmektedir.

Sipariş oluştururken eksik yada yanlış işlem yapmamanız gerekmektedir.  Sipariş geçerken kargo sürecinde aksak yaşanmaması için aşağıdaki 3 maddeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

1- Size ait olan teslimat adresi ve fatura adresi bilgileri müşterinin bilgileri ile asla  değiştirmeyiniz.

2- Sipariş notu kısmına müşterinin istediği kişiye özel bilgisi, pazaryeri adı ve kargo firması bilgilerini eksiksiz ve anlaşılır şekilde  belirtiniz.

3- Kargo şablonunu pdf , png veya jpeg olarak tek dosya halinde yüklemelisiniz. Eğer siparişe birden fazla dosya yüklemeniz gerekiyorsa örneğin 4 adet fotoğraf, 1 adet kargo şablonu gibi bu 5 dosyayı bir klasör içine koyup zipli yada rarli sıkıştırılmış TEK dosya olarak yukleyiniz. Sepet aşamasında ürünün yanındaki kırmızı renk kutucuktan Dosya Ekle ve Yükle demeniz, yeşil renk dosya başarılı bir şekilde yüklenmiştir uyarısını görmeniz gerekmektedir.  Bahsettiğmiz 3 madde siparişi doğru şekilde oluşturmak için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardır.PAKETLEME
E-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahiptir. Kargolanan ürünler hasar görme ihtimalini minimuma düşürmek için titizlikle ile ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre hediye paketi, koli-kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve maksimum hassasiyet ile kargoya teslim edilmektedir. Ürün grubumuz hediyelik eşya olması sebebiyle XML Bayilerimize alışılmışın dışında bir özenle paketleme yapılmaktadır.KARGOLAMA SÜRESİ ve KARGO ÜCRETİ 
Şuan ürünlerin kargoya teslim edilme süre ortalamamız standart ürünler için 2 iş günüdür. 
Bu süre kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 3 iş günüdür. 

Pazaryeri mağazalarınızdaki siparişleri sizin bile ilettiğniz kargo firması ve kargo kodu ile depomuza yönlendirdiğiniz FEDEX, DHL, UPS vb. kargoya teslim etmekteyiz.
Yurtdışı gönderimler kargo & gümrük vb bedellerin tümü bayilere aittir.
E-Hediyeci bayiden sadece ürün bedelini talep etmektedir. 
E-Hediyeci ürün paketleme için ürün başı ekstra bir kargo bedeli - paketleme bedeli vb. ödemeniz gerekmemektedir.


KIRIK ÜRÜN, İADE ve CAYMA HAKKI

Ürünlerin teslim edilmesi esnasında ürünün eksik gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, bozuk, kusurlu gönderilmesi durumunun kargo görevlisi tutanağı ile tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a ait olarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması, müşterinin ürünü teslim almaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. Ürünlerin kargoda kırılması halinde Bayi müşteriden kargo tespit tutanağı istemesi ve durumu kargoya  bildirmesi gerekmektedir. Müşterinin sebep belirtmeden (keyfi cayması) ürünü teslim almaması veya alıp iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır. Kişiye özel ürünlerde üretici kaynaklı bir hata/yazım yanlışı, farklı ürün vb durum varsa doğru ürünü müşteriye gönderim bedeli E-Hediyeci`ye aittir. Bunun dışında doğru ve hatasız gönderilmiş kişiye özel ürünlerde ise keyfi cayma söz konusu değildir.


FATURA

e-hediyeci.com satışını yaptığı ürünlerin  faturalarını sattığı fiyat üzerinden bayisine e-fatura olarak gödnermektedir. Gönderim yapılan bayinin fatura bilgilerini doğru ve güncel tutması bayinin sorumluluğundadır.  Bayiler ise satışını yaptığı ürünlerin faturaları  müşterilerine e-mail (e-arşiv, e-fatura) / posta / kargo ile göndermekle yükümlüdür.


ÖN ÖDEME / BAKİYE YÜKLEME SİSTEMİ

E-Hediyeci tüm Yurtdışı Xml Dropshipping Bayilerine eşit ve % 40 iskonto uygulamaktadır.

Ancak belirli bir ciroya ulaşan bayiler kendi istekleri ile 500  TL `den 20.000 TL`ye kadar ön ödeme (bakiye yükleme) yaparak iskontolarını %50 ye kadar çıkarabilmektedir. Bu sistemde yatırılan ön ödeme bayi carisine ekstra bonus ile birlikte işlenmektedir. Örneğin; 2500 TL ön ödeme yapan bayi %4 ekstra bonus ile carisine 2600 TL işlenmekte ve % 40 iskontolu alıma devam etmektedir. Cari hesabın kullanım süresi bulunmamaktadır. Gün içinde çok fazla sipariş geçen bayiler kredi kartı kısıtlaması olmaması veya birkaç kez EFT/Havale yapmamak için bu şekilde tamamen isteğe bağlı bir uygulamadır. Detaylı incelemek için tıklayınız ==> Bakiye Yükle Kazan

Xml Bayiliği ile ilgili daha detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular için tıklayınız. Dropshipping Xml Bayilik Nedir?

İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

Telefon/ Whatsapp    : 0850 305 05 08 
e-mail     : info@e-hediyeci.com  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreçleri ve  XML hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Örnek İngilizce Xml linki ürün yazılım deseni aşağıdadır.Saygılarımızla..
E-HEDİYECİ
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım