Toptan Çakmak - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)

Ürün bulunamadı.

Alışverişe başlamak için buraya tıklayınız.


Ana Sayfa


Toptan Çakmak


Kişiye özel hediyeler arasında çakmaları tercih edebileceğini biliyor muydun? Herhangi bir çakmak almak yerine daha özel ve kişisel bir çakmak hediye etmek istemez misin? 

Kara kalem resimlerinin oldukça ilgi gördüğü bilinciyle hareket ederek, çakmaklarınıza resimlerinizi kara kalem efektiyle süslüyoruz. Sevdiğin resimleri her an cebinde, çantanda taşıyabilir ve kullandıkça onu hatırlayabilirsin. Eğer hediye etmek istediğin biri varsa her kullanımında aklına sen gelirsin ve resminle kendini ona hatırlatabilirsin. 

İster sevgilinize ister arkadaşınıza alıyor olun… Özel anlarınızdan birini çakmak üzerine işleyip, tasarım haline getiriyoruz. Kullanım ömrü oldukça uzun olan bu çakmaklardan özel bir hediye oluşturabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey sipariş oluşturmak ve bir adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı bize iletmendir. Böylece kişiye özel çakmak hediyeni gönderdiğin fotoğrafa kara kalem efektini titizlikle uygulayarak tek yüzüne baskı yapacağız. Nihayetinde birlikte özel hissettiğiniz anları ölümsüzleştirmiş olacağız.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım