En Trend İlginç Tasarım ve Kişiye Özel Hediyeler - E-Hediyeci.com - Sıkça Sorulan Sorular
    SIKÇA SORULAN SORULAR
Dropshipping Xml Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Xml Bayiliğiniz Ücretli Mi?
Evet, E-Hediyeci markalı barkodlu tasarım ürünlerimizi %40-50 indirim aldığınız dropshipping xml bayilik hizmetimiz ücretlidir. Detaylar için aşağıdaki paketlere göz atabilir daha fazla incelemek için üzerini tıklayabilirsiniz.

XML Bayilik paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bayilik Verdiğiniz Ürünler Başka Xml Veren Firmalardan alınarak XML`e eklediğiniz Ürünler Var mı?
Hayır, tabiki. 
Firmamız hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler üretmektedir. Herhangi bir firmanın ücretsiz xml linklerinden alınıp sitemizde sanal bir depo kurgusu ile sizin bize sipariş geçtiğiniz ürünleri başka firmaya göndertme gibi durum asla söz konusu değildir. Üzülerek belirtmek isterimki bu şekilde çalışan firmalar olduğunu öğrendik:( E-Hediyeci.com ürünlerini üretir veya ürettirir ve stoklarında bulundurur. Ürün AR-GE  bölümü ürün çalışmalarını özellikle devamı olan ve Yerli üretim olacak ürünler üzerinde kurgulanmaktadır.

XML Bayilik Aldığımızda Ürün Görsellerinde Marka-Logonuz Olacak Mı?
Hayır.
Sizi verilen xml linkinde görsellerde logo / filigran bulunmamaktadır. Site kaynak odu ile direkt anlık çekim yapıyor olacaksınız. 

E-Hediyeci.com Hediyelik Eşya XML Bayiliğinizi Almak İstiyoruz.
Süreç Nasıl İlerliyor?

Öncelikle ürünlerimize gösterdiğiniz ilginden dolayı teşekkür ederiz.
Vergi mükellefi olmanız, E-ticaret sitenizin veya pazaryeri mağazalarınıza aktif şekilde açık olması ayrıca entegrasyon firmasını hazırlamanız yeterlidir. Bu şartları sağlamanız halinde bayilik kategorisinden seçtiğiniz bayilik hizmetinin ödemesini yapıp bize bilgi vermeniz yeterlidir. Max.24 saat içinde yazılım firmamızdan size özel xml link uzantısı temin edilip size gönderilmekte ve üyeliğiniz %40-50 İskontolu Özel Bayi olarak tanımlanmaktadır. Mail size ulaştıktan sonra bayi panelinden giriş yaptığınızda ürünlerin fiyatlarının yarı yarıya %40-50 iskontolu olarak fiyatlandırıldığınız göreceksiniz.  

Kişiye Özel Ürünleri Nasıl Sipariş Geçmemiz Gerekiyor?
Bu konu hakkında tüm detay ve işinizi hızlandıracak püf noktaları örnek bir deneme sipariş uygulaması ile anlatılmaktadır.

Gün İçerisinde Aynı Kredi Kartı 3`ten Fazla Sipariş Alımı Yapamıyorum?
Evet, birçok banka güvenlik tedbiri olarak bu tarz uygulama yapabilmektedir. 
Bu sorunun sitemiz ve ödeme altyapımız ile ilgili bir sorun değildir. Bankanız ile görüşebilir, farkı banka kart kullanabilir, EFT/Havale yapabilir veya ön ödeme yapıp sipariş bedellerinin bakiyenizden düşülmesini isteyebilirsiniz. Çözüm olarak ön ödeme sistemini ile tek siparişte çoklu ürün ekleme kurgusunu geliştirdik. Siz hangisini tercih ederseniz biz o şekilde çalışmaktayız.

Hediyelik Eşya Xml Bayiniz Olduğumuzda Ürünler İçin Barkod Almamız Gerekiyor Mu?
E-Hediyeci.com markalı ürünler marka tescilli, üretim belgeli ve oDünyada geçerliliğe sahip orjinal EAN barkod numaralarına sahiptir. E-Hediyeci; yurtiçi ve yurtdışı hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.  TV Reklamına Ürünlerimiz Seçilmesi vb istenilmesi ve gerekli olan durumlarda marka tescil belgemiz iletilmektedir.

Xml Bayilik Alacağım Xml`de Kaç Çeşit Ürün Var?
Xml linkimiz anlık güncellenen dinamik yapıdadır. Şuan yaklaşıl 4400 çeşit varyantsız ürün bulunmaktadır. Özellikle nadir bulunabilecek ürünler, kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım konseptinde hizmet vermekteyiz. Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Ürünlerimizi entegrasyon yazılımları ile eticaret site ve pazaryerleri mağazalarınıza entegre edip hemen satışa başlayabilirsiniz. 

Xml Bayilik Alacağım Xml`de Bulunan Ürünler Varyantlı Mı?
Hayır, xml de bulunan ürünlerin tamamı varyantsızdur. Her ürün tek ve bağımsızdır.

Xml Bayilik Alacağım Xml`de Bulunan Ürünler Varyantlı Mı?
Hayır, xml de bulunan ürünlerin tamamı varyantsızdur. Her ürün tek ve bağımsızdır.

Xml Bayilikte Sipariş Sonrası Kargolama Süresi Nedir?
Ürünlerin kargoya teslim edilme süresi max. 3 iş günüdür.
Ortalamamız standart ürünler için 24 saattir. Bu süre Kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 1-2 iş günüdür. Kargoya teslim süre sipariş geçildikten sonraki çalışma saatleri baz alınarak belirtilmiştir. Kargoya teslim edilme süresidir , müşteriye teslim süresi siparişin varacağı il, ilçe ve şubeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı şehirde farklı semtlerde kargo yoğunluğuna bağlı sürelerde değişkenlikler görünmektedir.

Xml Bayiliği Alacağım Fakat Pazaryerlerinde Değil Sadece Kendi Sitemde Satış Yapıyorum, Kargolar Nasıl Gidecek?

Ürünlerimizi pazaryerleri kodları harici kargo ücretini peşin ödemeli veya alıcı ödemeli olarak Yurtiçi kargo 16,00 TL `ye göndermekteyiz ayrıca sizin anlaşmalarınızı bulunduğumuz ilçedeki şubeye tanımlatarak sizin adınıza sizin anlaşmanız ile de göndermekteyiz. 

Dropship Xml Bayiliği Alacağım Tüm Kargo Firmaları ile Çalışıyor Musunuz?
Hayır, sadece Yurtiçi Kargo ile Aras Kargo ile Çalışmaktayız. Diğer Firmalar ile çalışmayı sonlandırdık. 

Dropship Xml Bayiliği Alacağım Ürünlere % de Kaç Kar Eklemeliyim?
Ürünler size xml de sitede gördüğünüz fiyatlar ile geliyor. 
Yani e-hediyeci.com da 100 TL olan ürün xml linkinde fiyat_kdvli satırında 100 TL olarak görünmektedir. Siz bu ürünü 100 Tl ile 150 TL arasında satışa açabilirsiniz.
Kar stratejiniz size kalmış bir durumdur . Örneğin %40 ekleyip ücretsiz kargo olrak 140 TL fiyatla satışa sunabilir, önemli günlerde veya kampanya dönemlerinde veyahut kategori uzmanlarınıza ulaşarak kampanya talebinden  bulunabilrsiniz. Ürünü isim, barkod, kod ile site işçi arama kısmında ratıp % 40-50 iskonto yani 50-60 TL olarak sepete ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Dropshipping Xml Bayilik Aldık, Xml`i Yayına Alırken Hangi Fiyatı Baz Almalıyız?
Xml linkinde 2 adet fiyat var,biri kdvsiz diğeri kdvli.
Siz fiyat_kdvli satırını baz alırsanız buradaki fiyattan hesaplamak daha basittir. Ayrıca siz bu fiyattan % 40-50 indirimli alıyor olacaksınız.

Dropshipping Xml Bayilik Alacağız, E-Hediyeci.com`da Tüm Ürünlerde %40-50 indirim mi Olacak? 
Merhaba; hayır xml linkinde bulunan ürünlerde bu indirimler sözkonusudur.
Xml de olmayan kategori ise TOPTAN HEDİYE kategorisidir. Bu ürünler xml linkine dahil değildir. Xml bayiliğin avantajı olan % 40-50 iskontoda toptan ürün alımlarında geçerli değildir.

Xml Bayilik Aldığımızda Ön Ödeme de Yapmak Zorunda Mıyız?
Hayır, ön ödeme sizin isteğinize bağlıdır. Xml ödemesi zorunludur.
Ön ödeme xml hizmetinden farklıdır. Ön ödeme yapan bayiler %2 ile %15 arasında ekstra bonus kazanmakta ve toplam iskontoları %52-%65 arasında olmaktadır. Ön ödemenin belirli kullanım süresi olmadığı gibi sürekli sipariş geçen bayilerin kart bilgilerini sürekli kullanmadan daha hızlı sipariş vermeleri için tasarlanmıştır.

Xml Bayilikte Çok Sattığımız Ürünleri Kendi Depomuza Stok Çekebilir Miyiz?
Özel kampanya veya toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirsiniz.
İstediğiniz miktar, termin ve tasarımlara kısa süğrede cevap verilmektedir.

Xml Bayilik Aldık Ürünleri Nerelerde Satabiliriz?
Ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışında hediye, çiçek, çikolata ve tasarım ürünleri ev dekorasyon ürünleri satan site , pazaryerleri, sosyal medya kanallarında rahatlıkla satışa açabilirsiniz. 
Özellikle; Çiçeksepeti, Amazon, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada,  trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, ikininkaresi, zet, vivense, sonteklif, cimri, akakce, ticarethane, facebook, instagram, pinterset, youtube, mailing yaparak, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, patirti, zebramo, sahibinden, facebook, instagram, app uygulamaları, mailing vb. yerlerde stok tutma ihtiyacınız olmadan, E-Hediyeci bayisi olarak ürünlerimizi satabilirsiniz. 

Xml Bayilik Alacağız Ancak Kendi Ürünlerimiz İle Size Tedarikçi Olabilir Miyiz?
Kadın girişimci firma sahibimizin en sevdiği win&win modeli .
Siz kazanınca bizde kazanacağız, biz kazanınca siz de kazanacaksınız.
Düşüncemiz devamlılığı olan bir iş ortaklığıdır. 
Ürünleriniz, görselleri, üretim kapasiteniz, fiyatları ile bize iletildiği takdirde gerekli görüşme yapılacaktır. Olumlu / olumsuz`dan yana ortak yol bulunmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bayimiz olan ve sonradan tedarikçimiz olan devamlı çalıştığımız bir çok dost kazanmışlığımız vardır.

Xml Bayilik Aldığımızda Ürünler Nasıl Paketlendmektedir?
Çiçeksepeti Kolileri, Ambalaj, Kutu, Zarf, Hediye Paketlerini Almamız Gerekli Mi?
Hayır bu sarf malzemelerin tümü depomuzda mevcuttur. Ürünleri ihtiyaç doğrultusunda patpat naylon, ücretli kargo poşeti, hediye zarfı, ambalajı ile kısacası müşterinin gözüne hoş gözükecek, son müşterinin beğeneceği şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Tüm bu işlemler için ekstra biz paketleme ücreti vb talebimiz bulunmamaktadır.

Xml Bayilik Aldığımızda Ürünleri Kendi Logomuz Bulunan Ambalajlar ile Yollar Mısınız?
Elbette. Kendinize ait logolu ambalaj, hediye şeker, lokum, kahve , çikolata, anahtarlık veya indirim kuponu-broşür , puan verme notu vb. materyalleri kargo size ait olacak şekilde atölyemize ulaştırmanız halinde size özel bir hijyenik raf bölmesinde tutulan malzemeleriniz sipariş hazırlamalarında kullanılmaktadır. Dilerseniz satış yaptığınız müşterinizi memnuniyet işçin arayıp kargonun paketlenmesini sorabilirsiniz.

Xml Bayiniz Olduğumuzda Ürünleirn İçine E-Hediyeci.com ` u tanıtan kupon, broşür vb ekliyor musunuz? 
Hayır. Kesinlikle böyle bir tutumumuz yok. Kendimizi tanıtan bröşür, katalog hediye çeki bir yana dursun. Kargo anlaşmamız bile şahıs üzerinden gönderilmektedir ki gönderen site isminden alıcı sitemize ulaşmasın diye bu konulara çok özen gösterilmektedir. 

incelendikten sonra sizlere olup olmayaE-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahip profesyonel bir ekiptir. Müşterilerinize ürünlerin hasar görmesini en aza indirmek için ürünler titizlikle ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre gerekli kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve gereken hassasiyet gösterilmektedir. Ürünlerimiz hediyelik eşya olduğundan diğer XML bayiliklerine göre alışılmışın dışında bir titizlikle paketleme yapılmaktadır.

SİPARİŞ AŞAMASI Fatura ve Teslimat Adresi :

Bayilerimiz ürünü sepete attıktan sonra alım işlemi aşamasında iskonto uygulanmaktadır. Teslimat ve fatura adresi kısmına müdahale etmeden  SİPARİŞ NOTU kısmına müşteri bilgilerini girebilir veya şablonu müşteri ismi ile birlikte bize info@e-hediyeci.com adresimize mail gönderebilirler.  

e-hediyeci.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir ve ay sonunda  toplu şekilde gönderilmektedir. 

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.

Kargolama :

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk,ayıplı veya parçalanmış gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a aittir. 

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. 

Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Kargolama Ücretleri :

Kargolar istediğiniz kargo firması ve kargo alıcı öder veya satıcı öder şeklinde sizin şablonunuz ile gönderilmektedir.
Bizim anlaşmalı kargomuz ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünlerde YURTİÇİ KARGO ile gönderilir ve  sabit fiyat  16,00 TL (KDV Dahil) ücretlendirilir. 

İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

Telefon/ Whatsapp    : 0850 305 05 08 
e-mail     : info@e-hediyeci.com  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreci, XML hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla..
www.e-hediyeci.com
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım