En Trend İlginç Tasarım ve Kişiye Özel Hediyeler - E-Hediyeci.com - Gelir Ortaklığı
    GELİR ORTAKLIĞI

ÜCRETSİZ E-Hediyeci Satış Ortaklığı Programı (Affiliate Marketing)  

E-Hediyeci Referans link Paylaş Kazan bayiliğine katılım ücretsizdir.

Satış Ortaklığı veya diğer ifadeleri ile Komisyonlu Satış, Affiliate Marketing, Gelir Ortaklığı, Dropshipping Bayilik sistemi kısaca satış yapan bayi ile tedarikçi arasındaki iş ve kar paylaşımıdır. Bu modelde reklam ve satış kısmı sizde, ürün üretimi, hazırlanıp kargolanması firmamıza aittir.


İnternet sitemize kayıt olup satış ortağımız olmak isteyen satış temsilcileri bayi paneline giriş yaptıklarında kendilerine özel olan kod ile paylaşım yaptıklarından site içerisine gelen ziyaretçinin sizin tarafınızdan geldiği anlaşılmaktadır. 


Sizler sadece ürünlerin paylaşımını yapıp e-hediyeci.com a çektiğiniz ziyaretçilere yapılan satışlar için ÖMÜR BOYU (Şirketimiz açık olduğu ve bu sisteme devam ettiği sürece) her sipariş için % 20 kar elde etmektedir. 


Örneğin bir müşteri sizin yönlendirmeniz ile siteye girer ve sipariş verirse bu müşterimiz size kaydedilmektedir. Aynı müşteri örneğin yılda 5 kez de sipariş verse bahse konu müşterinin ilk siparişi sizden geldiği için devamındaki siparişlerinden de %20 kar elde etmektesiniz.


Kısaca Yapmanız gereken size özel oluşturduğumuz linki ister instagram,twitter`da etiketlere göndermek ister Facebook`ta gruplarda, sayfalarda kendi duvarınızda , bloglarda, haber sitelerinizde, forumlarda, sözlüklerde, film sitelerinde, youtube kanalınızda, uygulamalarda, mailing , sms tanıtımlar vb.. paylaşmak ve potansiyel müşteriyi sitemize yönlendirmeniz gelen size tanımlanan koddan gelen her siparişte kar miktarınız hesabınıza yansır ve size mail ile bilgilendirme gelir.


Sizin bağlantılarınızdan gelen herhangi bir müşteri alışveriş yaptığında belirlediğimiz komisyon oranlarında sizde gelir elde edersiniz.

Şuan ki geçerli komisyon oranımız satış fiyatı üzerinden net %20 dur.

Bu hakediş hesaplanırken kargoda ücrete dahildir. Kargo ile ürün satışı bedeli 100 TL olan üründen net 20 TL kazanmaktasınız.

Hakediş tutarınız ürünün teslim olduğu haftanın Cuma günü yatırılmaktadır.Ürünler oldukça ilgi çekici, yeni tasarım ve popüler hediyeliklerdir.

Ürünün faturalandırılması bizim tarafımızdan ve satış fiyatı ile müşteriye faturalandırılır. Siz haftalık hakediş ile her hafta düzenli ödemenizi alırsınız. Minimum ödeme miktarı yoktur ürünün müşteriye ulaşması sonrası her Cuma günü hakedişinizden kesinti olmadan sorunsuz şekilde hesabınıza EFT yapılmaktadır.


Ödemeler: Satış yapılan ayın ödemesi örneğin 1 Ocak-31 Ocak arası tüm satışlardan doğan hakedişiniz 15-20 Şubat arasında ödeme alt limiti ve EFT/Havale kesintisi olmadan yapılmaktadır. 


Şeffaflık: Size özel vereceğimiz panel ile kazançlarınızı takip edebilirsiniz.


Daha fazla bilgi için;

*info@e-hediyeci.com ve 08503050508 Nolu Whatsapp numaramız bize ulaşabilirsiniz.
XML Bayilik Paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Xml Bayiliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkler işinize yarayabilir.
Xml Bayilik Şartları için tıklayınız.
XML Bayilik Başvurusu için tıklayınız.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım