Kişiye Özel Kitap Mühürleri - E-Hediyeci.com
  • Kategori

    (0)

  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)


1


Toplam 95 ürün listelendi


Kişiye Özel Kitap Mühürleri


Özel hissettirecek bir hediye arıyorsan ahşap mühürlerin çeşitlerinden faydalanabilirsin. Sevdiğin kişinin adını bir yerlere kazımak istiyorsan, ahşap mühürlerin estetiğini kullanabilirsin. İstediğin her kitaba, deftere, kâğıda adının mührünü basabileceğin bu hediye çok tercih edilen hediyelerimizin arasında yerini aldı. 

Ahşap mühürler ile sevgini yansıtabilir ve onu özel hissettirebilirsin. Dilersen kendine de bu güzelliği yapabilirsin. Kitaplarında adının mührünü basarak kişiselliğini farklı bir boyuta taşıyabilirsin. 

Ahşap mühürlerimiz mühür ve stampasıyla birlikte elinize geliyor. Dilersen adını ve soyadını yazabilirsin, dilersen başka kelimelerle de zenginleştirebilirsin. Çeşitli dekoratif yazı tipleri ve görsellere sahip olan ahşap mühürleri sitemizde göreceğin seçeneklerde tarzını en çok yansıtanları tercih edebilirsin. Satın aldığın ahşap mühür taşıma kolaylığı sayesinde istediğin her yerde yanında bulunabilir. Boyutu, kullanışlılığı, estetik görüntüsü ile her göze hitap edecek ahşap mühürle düşündüğün herkesi özel hissettirebilirsin.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım