Kişiye Özel Bez Çantalar - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)


1


Toplam 79 ürün listelendi


Kişiye Özel Bez ÇantalarBez çantalar son zamanlarda kullanım olarak çok yaygınlaştı. Bez çantaları kişiye özel olarak tasarlayarak kullanıcıların memnuniyetini daha da arttırdık. Eğer hediye olarak bez çanta almayı düşünüyorsan kişiye özel baskılarla özel bir hediye tasarlayabilirsin. Her tarza ve tasarıma uyum sağlayan modellerimiz sayesinde alacağın hediyeyi üst noktalara taşıyabilirsin. 

Kanvas kumaşın kullanışlılığından ve kalitesinden faydalanabileceğin bez çantalar nefes alabilen sublimasyon baskı teknolojisi ile hazırlayarak kullanımınıza sunuyoruz. Tüm tasarımlarımızda baş harfinizi en üste koyarak altına isminizi yerleştiriyoruz. Böylelikle daha estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Kişiye özel baskılı bez çantalarımız 35 cm x 37 cm ölçüleri ile artık dışarıya çıkarken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşılıyor bizleri.

Son zamanların trendleri arasında kişiye özel hediyeler yer alıyor. Bu hediyelerde öne çıkan ürünlerden biri de bez çantalardır. Kalite ve uygun fiyatı bir arada bulmak istiyorsan ürün çeşitlerimizi incelemeye başlayabilirsin.

Toptan ve kurumsal alımlarınız için Toptan Bez Çanta kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Toptan kategorisinde belirtilen adetlerden daha yüksek miktardaki sipariş fiyat teklifleriniz için iletişim kısmından bizlere ulaşmanızı rica ederiz.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım