Kişiye Özel Kırlent / Yastık Kılıfları - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)


1


Toplam 63 ürün listelendi


Kişiye Özel Kırlent / Yastık Kılıfları


Bazen çok büyük hediye arayışlarında olduğunuzu biliyoruz. Ancak küçük ama özel bir yastıkla veya kırlentle sevdiğiniz kişinin sizi daima hatırlamasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

Yastıklar veya kırlentler evimizde bulunan en önemli parçaları oluşturmaktadır. İster dekor olarak kullanın ister işlevsel kullanın. Her türlü ihtiyaçlarınıza yanıt verecek nitelikte tasarladığımız yastık veya kırlentlerimiz kişiye özgü tasarımlarla çokça hediye edilen ürünlerden biridir. 

Kişiye özel tasarımı isim veya soy isim şeklinde olduğu için odanıza ya da yatağınıza kendi imzanızı yastık veya kırlent aracılığıyla atabilirsiniz. Sevgilisine romantik bir mesaj vermek isteyenler için oldukça hoş bir hediyedir. Aşkınızı itiraf edebilir veya ilişkinize renk katabilirsiniz. Kişiye özel göndereceğimiz ürünlerimiz yastık kılıfı niteliğinde olmakla birlikte elyaf dolgusu bulunmuyor. Yastık kılıfınızın ön ve arka yüzleri parlak saten kumaştan üretildiği için şık bir görünüm kazanıyor. 40x40 boyutlarındadır. 

Bu zarif hediye için sitemizdeki tüm modelleri görüntüleyebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım