Kişiye Özel Hediye Konservesi - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)


1


Toplam 166 ürün listelendi


Kişiye Özel Hediye Konservesi


Daha önce hiç hediye konservesi hediye ettiğin oldu mu? Eğer olmadıysa bu ilgi çekici ürünü biraz incelemeni tavsiye ediyoruz. Sıradanlığın dışına çıkan hediye konservesi ürünüyle sevdiklerini şaşırtabilirsin. Çikolatayı sevmeyen yoktur. Bu lezzeti kişiselleştirilmiş hediye konserveleriyle başkalarına hediye etmeye ne dersin? Çok çeşitli temalarımızı inceleyerek sana en uygun olan hediyeyi seçebilirsin.

Seçtiğiniz hediye konservelerin temalarına uygun olacak şekilde içine yerleştirdiğimiz madlen çikolatalarla anneni, babanı, sevgilini, arkadaşlarını, dostunu sevindirebilir ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsin. 

Dış tasarımına uygun olacak şekilde 18 adet lezzetli çikolata yerleştiriyoruz. Her temanın kendine özgü sertifikalarıyla birlikte çok özel bir hediye olmasını sağlıyoruz. Üstelik hediye konservenin kullanım amacı isteğe göre çeşitlendirilebilir. Üzerindeki temalarla birlikte yeni fikirler üreterek saksı, kalemlik, masa üstü düzenleyici gibi alternatiflerle kullanmaya devam edebilirsin. 

Hediye konservesinin içinden ne çıkacağını merak etmesini istediğin kişilere mükemmel bir sürpriz yapmak istiyorsan siparişini bekliyoruz.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım