Kişiye Özel Termos - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)


1


Toplam 60 ürün listelendi


Kişiye Özel Termos


Kahve severler için harika bir hediye tavsiyesinde bulunuyoruz. Kahvesiz yapamayanların vazgeçilmezlerinden biri de termoslardır. Ancak bu termosların en güzel olanı kişiye güzel olmasıdır. Daha da güzel yanı ise kişiye özel hediye olmasıdır. Bu tür hediyeleri almak her insanı çok mutlu eder. 

Sıradanlıktan uzaklaşan kişiye özel termoslarla sevdiklerinizi şaşırtabilir, mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Tabii ki kendi mutluluğunuzu da önemsiyorsanız bir tane de kendinize hediye edebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde mesajlar verebilir, isim ve soy isimleriyle birlikte hediye edebilirsiniz. 

Termoslarımız günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Termosunuzun kişiselleştirmesini yaparken; termosun dışında bulunan sert şeffaf akrilik malzeme içerisindeki 1.sınıf kuşe kâğıt üzerine yapıyoruz. Dilerseniz, bu kuşe kâğıdı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Termoslarımız 19 cm ve 7 cm genişliğe sahiptir. 350 ml. Kapasiteye sahiptir. 

İstediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm termos çeşitlerimizi sitemizden görüntüleyebilir isteğinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım