XML Bayiliği - Dropshipping XML Bayilik - E-Hediyeci.com
  • Marka

    (0)

  • Fiyat Aralığı

    (0)
Toplam 12 ürün listelendi


Yurtiçi Kişiye Özel Hediyelik Eşya XML Bayiliği - Türkçe Dropshipping XML Bayilik


E-Hediyeci markalı, barkodları olan kişiye özel hediyeler, tasarım ürünler ve tasarım çiçekler kategorisindeki ürünlerin yer aldığı xml linki ile dropshipping bayilik hizmeti;

1 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 500 TL
2 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 900 TL
3 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 1200 TL
4 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 1500 TL
5 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 1800 TL
6 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 2100 TL
7 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 2400 TL 
8 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 2700 TL 
9 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 3000 TL 
10 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 3300 TL
11 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 3600 TL
12 Ay süreli Türkçe Xml Bayiliği hizmet bedeli KDV dahil 3900 TL dir. 

XML Bayilik Paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

YIL İÇERİSİNDE 1-2 DEFA XML BAYİLİK HİZMETİNE PLANLI ARA VERİLMEKTEDİR.
Genel olarak TEMMUZ - AĞUSTOS arasında; stok sayımı, yeni ürün çalışmaları (tasarım, imalat, fotoğraf içerik üretimi ve siteye yükleme çalışmaları), yurtiçi / yurtdışı fuar çalışmaları ve toptan siparişlerin üretimi için toplamda 1 ay süre ile XML Bayilik hizmeti verilmemektedir. Sonrasında bu süre bayilik sürelerine ilave edilmektedir.

E-Hediyeci hediyelik eşya sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzlarda kişiye özel ve ilginç tasarımlara sahip hediyelik üretimi yapan EAN barkodlu ve marka tescilli hediyelik eşya üreticisidir. 
Gelen talepler üzerine XML bayiliği ile Dropshipping (stoksuz satış) şeklinde çalışmaya başlamıştır. 
XML Bayiliğimizde sizlere iletilen xml kodu yerli ve yabancı tüm pazaryeri platformlarına ve pazaryeri entegrasyon firmalarına uyumludur. 

E-Hediyeci hediyelik sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı tarzda tasarım ürünler üreten, 4000+ üzeri sürekli güncellenen ürün yelpazesi ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım ürünler konseptinde hizmet veren orjinal EAN barkodlu ve marka tescilli hediyelik ürünler satan hediyelik eşya üreticisidir.

Xml deki ürün stokları anlık olarak güncellenmekte ve dinamik yapıdadır. Ürünlerimizi entegrasyon firmaları aracılığı ile eticaret siteleriniz ve pazaryeri mağazalarınıza entegre ederek hemen satışa başlayabilirsiniz.
 
SATIŞ YAPABİLECEĞİNİZ PAZARYERLERİ

Amazon (yurtiçi - yurtdışı), etsy, joom, wish, alibaba, aliexpress, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada (yurtiçi - yurtdışı), ciceksepeti(yurtiçi - yurtdışı), trendyol, evidea, dekorazon, patirti, bitenekadar, ikininkaresi, zet, vivense, sonteklif, cimri, akakce, modanisa, teknosa, vidyodan, flo,  ticarethane, facebook, instagram, pinterset, youtube, mailing yaparak, evmanya, 1v1y, morhipo, sanalpazar ,epttavm, tozlu, zet.com, yakala, groupanya, fırsatbufırsat, maximum, turkcellpasaj, vodafone, pazarama, bpzar, bisıfırat, lidyana, zafoni, patirti, zebramo, sahibinden, facebook, instagram, app uygulamaları, mailing vb. yerlerde dropshipping / stok tutma ihtiyacınız olmadan E-Hediyeci Dropshipping Xml Bayisi olarak ürünlerin satışını yapabilirsiniz.  


XML BAYİLİK KAYDI

Xml bayiliği için öncelikle siteye Bayi Paneli üzerinden Bayilik Kaydı  oluşturmanız ve almak istediğiniz TÜRKÇE bayilik hizmeti paketlerinden  size uygun olan süreyi seçmelisiniz. 1 ay, 2 ay, 3 ay,4 ay, 5 ay, 6 ay, 7 ay, 8 ay, 9 ay, 10 ay, 11 ay vb şeklinde bayilik süresi ödeme yaptıktan sonra size özel xml linki için yazılım firmasından xml export satın alıp max. 24 saat içerisinde size iletilmektedir.

Size özel olarak satın alınan xml export linkinizin (site kaynak kodları) satın aldığınızın xml hizmet paketinin süresi dolmadan iptal veya iadesi söz konusu olmamaktadır.

Xml bedeli ödemesi yapıldıktan Max.24 saat içinde üyeliğiniz % 40 iskontolu Ana Bayi olarak aktif edilmekte ve sitemize üye olduğunuz mail adresinize / whatsapp numaranıza bayilik ve xml ile ilgili gerekli bilgileri iletilmektedir. Size ulaşan xml linkinizi xml entegrasyon firmaları sayesinde pazaryerlerinde kısa bir süre içerisinde satışa çıkarılmaktadır.


XML LİNKİ ve EXCEL DOSYASI DETAYLARI

Alacak olduğunuz bayilik hizmeti sayesinde marka tescilli sürekli güncellenen orjinal EAN Barkodlu 4000+ çeşit ürünü sunucumuzdan size özel tanımlanan ve anlık güncellenen site kaynak kodlarımızı içeren dinamik yapıdaki XML linkimizi  sizlerle paylaşmakta ve xml linkinde bulunan 4000+ üzeri üründe % 40 iskonto yapmaktayız. Toptan Hediyeler kategorisindeki ürünler xml de bulunmadığı için xml bayilerine tanımlanan % 40 iskonto bu kategorideki ürünlerde geçerli değildir. Özel günler kapsamında veya kurumsal hediyelik talepleri için toptan (1000 adet ve katları) kurumsal siparişi olan bayilerimiz bizden toplu alım için özel fiyat isteyebilirler.

Size özel XML linkinde fiyat_kdvli satırı size hazır ve alış fiyatınıza % 67 kar eklenmiş olarak gelmektedir. Siz XML`deki fiyatların üzerine ayrıca kar ekleyerek de satışa açabilirsiniz. Örneğin sitemizde ; 100 TL olan bir ürünü 60 TL ye alıp 100-120 TL ye satabilirsiniz. Ön ödeme yapmamış olan standart %40 iskontolu bir ana bayi kendisine tanımlanan iskontoyla 60 TL `ye aldığı ürünü xml linkinin fiyat_kdvli satırında 100 TL olarak görmektedir. Ayrıca bayi kendi satış kampanya stratejisi ve müşteri kitlesine (yurtiçi , yurtdışı, sadık müşteri, kupon, kampanya yönetimi  vb.)  göre ekstra kar + kargo ekleyebilmektedir.

Size iletilen XML linkinizi tıkladıktan sonra fare ile sağ tık masaüstüne farklı kaydet diyerek almış olduğunuz xls dosyasını boş bir excel sayfası içerisine sürükleyip bırakıp salt okunur açtığınızda xml linkinizi anlık güncel excel dosya olarak açabilirsiniz.


SİPARİŞ AŞAMASI 

E-hediyeci.com üzerinden sipariş geçerken yapmanız gerekenlerin başında bayi panelinden giriş yapıp satışını yaptığınız ürünü adı, kod veya barkodu ile aratıp sepete eklemeniz gelmektedir.

Sipariş oluştururken eksik yada yanlış işlem yapmamanız gerekmektedir.  Sipariş geçerken kargo sürecinde aksak yaşanmaması için aşağıdaki 3 maddeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

1- Size ait olan teslimat adresi ve fatura adresi bilgileri müşterinin bilgileri ile asla  değiştirmeyiniz.

2- Sipariş notu kısmına müşterinin istediği kişiye özel bilgisi, pazaryeri adı ve kargo firması bilgilerini eksiksiz ve anlaşılır şekilde  belirtiniz.

3- Kargo şablonunu pdf , png veya jpeg olarak tek dosya halinde yüklemelisiniz. Eğer siparişe birden fazla dosya yüklemeniz gerekiyorsa örneğin 4 adet fotoğraf, 1 adet kargo şablonu gibi bu 5 dosyayı bir klasör içinde zipli yada rarli sıkıştırılmış TEK dosya olarak yukleyiniz. Sepet aşamasında ürünün yanındaki kırmızı renk kutucuktan Dosya Ekle ve Yükle demeniz, yeşil renk dosya başarılı bir şekilde yüklenmiştir uyarısını görmeniz gerekmektedir.  

Yukarıda bahsedilen 3 madde siparişi doğru ve sorunsuz şekilde oluşturmak için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardır.PAKETLEME
E-Hediyeci.com çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve işini keyifle yapan bir çalışma anlayışına sahiptir. Kargolanan ürünler hasar görme ihtimalini minimuma düşürmek için titizlikle ile ambalajlanmaktadır. Ürün ebatına göre hediye paketi, koli-kutu / patpat ambalaj ile sarılmakta ve maksimum hassasiyet ile kargoya teslim edilmektedir. Ürün grubumuz hediyelik eşya olması sebebiyle XML Bayilerimize alışılmışın dışında bir özenle paketleme yapılmaktadır.KARGOLAMA SÜRESİ ve KARGO ÜCRETİ 
Şuan ürünlerin kargoya teslim edilme süre ortalamamız standart ürünler için  kargoya teslim süresi maximum 2 iş günüdür. 
Bu süre kişiye özel ve spesifik ürünler içinde büyük kampanyalar harici 3 iş günüdür. 

Pazaryeri mağazalarınızdaki (Çiçeksepeti, hepsiburada, trendyol vb.) siparişlerinizi Aras kargo pazaryeri kargo şablonu ile gönderiyoruz. Pazaryeri mağazaları dışındaki satışlarınızı ise (instagram, facebook, kendi siteniz vb.) peşin ödemeli olarak kargoya vermemizi isterseniz sepete ürün arama butonu kısmından ürün bedeli ile birlikte 49,90
 TL KARGO BEDELİ ekleyerek ARAS KARGO ile peşin ödemeli anlaşmamız üzerinden gönderim yapabilirsiniz. 

Pazaryeri gönderileri SADECE  "Aras Kargo" ve "Yurtiçi Kargo"  firmaları ile gönderilmektedir. Ürünlerin kargoda karışmaması için siparişlerinizi hızlı ve doğru şekilde bize iletmeniz önem arz etmektedir.  Siparişleriniz sizin adınıza pazaryeri kargo şablonu ile  gönderebilmemiz için siparişlerinizi e-hediyeci.com`a geçerken dosya ekleme kısmında pazaryeri kargo şablonunuzu yüklemenizi ve sipariş notu kısmına da kargo firmasını belirtmeniz gerekmektedir. Firmamızın kargo firması tercihi Aras Kargo `dur. Ancak ikinci seçenek olarak Yurtiçi kargo ile siparişleriniz kargolanabilmektedir.

Pazaryeri gönderilerinde kargo tutarı pazaryerinin anlaşmalı fiyatı ile sizin hakedişinizden kesinti yapılarak yatırıldığından ayrıca bize ekstra bir kargo bedeli - paketleme bedeli, hediye paketi bedeli vb. ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Ancak kendi eticaret siteniz, sosyal medya hesaplarınız üzerinden yaptığınız kargo dahil satışlarınız için sepete KARGO BEDELİ eklemeniz gerekmektedir. E-Hediyeci`nin anlaşmalı kargosu ile ürün gönderimi istendiğinde  tüm ürünler ARAS KARGO ile gönderilir ve  sabit fiyat  49,90 TL (KDV Dahil) ücretlendirilir. Eğer kargo bedelinin alıcı (müşteri) ödemeli gönderilmesi istenmekteyse (sipariş sepetinize yukarıda bahsedilen 49,90 TL kargo bedeli eklemesi yapmadan) sipariş notuna KARGO ÜCRETİ ALICI ÖDER diye belirtmeniz gerekmektedir. Bunun dışında KAPIDA ÖDEME vb. farklı bir gönderimimiz bulunmamaktadır.


KIRIK ÜRÜN, İADE ve CAYMA HAKKI

Ürünlerin teslim edilmesi esnasında ürünün eksik gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, bozuk, ayıplı gönderilmesi durumunun tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları e-hediyeci.com `a ait olarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. Ürünlerin kargoda kırılması halinde Bayi müşteriden kargo tespit tutanağı istemesi ve durumu kargoya  bildirmesi gerekmektedir. Müşterinin sebep belirtmeden ürünü iade etmesi durumunda kargo bedeli Bayi tarafından karşılanır. Kişiye özel ürünlerde üretici kaynaklı bir hata/yazım yanlışı, farklı ürün vb durum varsa doğru ürünü müşteriye gönderim bedeli E-Hediyeci`ye aittir. Bunun dışında doğru ve hatasız gönderilmiş kişiye özel ürünlerde ise keyfi cayma söz konusu değildir.


FATURA

e-hediyeci.com bayilerin alım yaptığınız ürünlerin  faturalarını  bayinin üyelikte  belirttiği  fatura  bilgilerine  e-fatura olarak kesmektedir. Bayiler ise kesmiş oldukları faturaları  müşterilerine email /posta /kargo ile göndermekle yükümlüdür.


ÖN ÖDEME / BAKİYE YÜKLEME SİSTEMİ

E-Hediyeci tüm xml ana bayilerine eşit ve standart % 40 iskonto vermektedir.
Ancak bayiler kendi istekleri ile 500  TL `den 20.000 TL`ye kadar ön ödeme (bakiye yükleme) yaparak iskontolarını %50 `ye kadar yükseltebilmektedir. Bu sistemde yatırılan ön ödeme bayi carisine ekstra bonus ile birlikte işlenmektedir. Örneğin; 2500 TL ön ödeme yapan bayi %4 ekstra bonus ile carisine 2600 TL işlenmekte ve % 40 iskontolu alıma devam etmektedir. Cari hesabın kullanım süresi bulunmamaktadır. Gün içinde fazla sipariş geçen bayiler bankaların kredi kartı kısıtlaması olmaması veya birkaç kez EFT/Havale yapmamak için bu şekilde tamamen isteğe bağlı bir uygulamadır. Detaylı incelemek için tıklayınız ==> Bakiye Yükle Kazan

Xml Bayiliği ile ilgili daha detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular için tıklayınız. Dropshipping Xml Bayilik Nedir?

İletişime geçmek isterseniz bize aşağıdaki yollar ile ulaşabilirsiniz.

Telefon/ Whatsapp    : 0850 305 05 08 
e-mail     : info@e-hediyeci.com  üzerinden iletişim kısmı üzerinden bize aklınıza takılanları sorabilir ve operasyon süreçleri ve  XML hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla...
E-HEDİYECİ

   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım