En Trend İlginç Tasarım ve Kişiye Özel Hediyeler - E-Hediyeci.com - Hakkımızda
    HAKKIMIZDA
E-Hediyeci.com

e-hediyeci.com ;hediyelik sektörüne farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan Bursa merkezli bir kadın girişimci firması ve hediyelik eşya mağazasıdır.

1700+ üzeri sürekli güncellenen ürünler ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım konseptinde hizmet vermekteyiz. Stoklarımız anlık güncellenmektedir.

Sizlerde ;Amazon, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, evmanya, 1v1y, sanalpazar, epttavm, tozlu, zet.com, zebramo, sahibinden vb. gibi pazaryerlerinde stok tutma ihtiyacınız olmadan, e-hediyeci bayisi olarak ürünlerimizi satmak isterseniz XML linkimiz ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

E-Hediyeci olarak markamızın 5 farklı tip bayilik sistemi bulunmaktadır.

1- Franchise (Toplu Ürün / Stand) Bayiliği
2- XML ile Bayilik
3- Sosyal Medya Satış Ortaklığı
4- Affilate Sistem ile Satış
5- Katalog ile Satış şeklinde

Değerlerimiz
 
Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

Hedeflerimiz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlıyan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır. 
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım